Tuchom, działka budowlana blisko jeziora, MPZP

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
560 000,00 PLN , Pow. 5 205 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
5 205 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Tuchom , Wesoła
Numer oferty:
325630
Cena za m2:
107,59 PLN
Oferta sprzedaży na wyłączność, dostępna tylko w biurze Onyx Home.

Przedstawiamy Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży gruntu w pobliżu Trójmiasta. Nieruchomości objęte ofertą położone w miejscowości Tuchom (rejon ulicy Wesołej/Szczęśliwej), w części miejscowości przyległej do jeziora o tej samej nazwie. W skład oferty wchodzi obszar dwóch działek:

  • 54/42 - obszar 3174 m2,
  • 57/18 - obszar 2031 m2,
Dla większej działki obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego przewidujący zabudowę jednorodzinną mieszkaniową lub usługową (29 MN,U), dla mniejszej teren zieleni urządzonej (22 ZP).

Parametry zabudowy:

  • obowiązuje zabudowa wolnostojąca,
  • powierzchnia zabudowy - do 30%,
  • powierzchnia biologicznie czynna - od 30%,
  • intensywność zabudowy - od 0 do 1.2,
  • wysokość zabudowy - do 11m budynki mieszkalne i usługowe, 6 m garaże i budynki gospodarcze,
  • liczba kondygnacji - do 3,
  • możliwość podpiwniczenia,
  • dachy strome (22-50 stopni),
Większość terenu 29 MN,U objętego niniejszego ofertą podlega pod wyznaczony obszar ochrony konserwatorskiego stanowiska archeologicznego (cmentarzysko kurhanowego, ujęte w wojewódzkiej ewidencji zabytków). Dodatkowo na terenie 22 ZP obowiązuje całkowity zakaz zabudowy (w tym infrastruktury technicznej/komunikacyjnej), zakaz orki, wprowadzania zieleni wysokiej, zakaz karczunku. 

Mimo powyższych ograniczeń działka posiada strefę wolną od ograniczeń w zabudowie. pozwalającą na zrealizowanie inwestycji na poziomie maksymalnych parametrów wskazanych w MPZP.